Ми покажемо вам сліди війни, а частину коштів задонатимо на українську армію

   +38 096 362 11 25 (WhatsApp, Viber, Telegram)

HomeBlogVisit UkraineВійськовий туризм: що це таке?

Військовий туризм: що це таке?

Військовий туризм (воєнний туризм, мілітарі туризм, зброярський туризм) — різновид туризму, метою якого є відвідання місцевості, пов’язаної з військовими та воєнними діями.

Ідея військового туризму полягає в тому, щоб зібрати максимум інформації про різні періоди історії. В Україні до військового туризму відносять замки, і пов’язані з ними військові дії, а також Фортифікаційні споруди, місця відомих битв, ДЗОТи, ДОТи, окопи, залишки техніки, бункери, великі оборонні лінії часів І та ІІ світових воєн, музеї зброї, танки та військова техніка, місця поховання загиблих воїнів.

Військовий туризм — це туризм на місцях боїв і історичних битв для всіх зацікавлених, а також для ветеранів і родичів загиблих воїнів, відвідання існуючих та історичних військових об’єктів і полігонів, бойових морських кораблів, підводних човнів, катання на військовій техніці, стрільба зі зброї на полігонах і в тирах, участь у військових навчаннях та маневрах, перебування на полігонах як глядачів — мілітарі тур, до таких також можна віднести і тури на відвідання воєнних концтаборів та в’язниць. Військовий туризм поділяють на такі підвиди:

  • відвідування історичних місць і музеїв — військово-історичний туризм;
    стрільба з різних видів зброї, стрітбол чи пейтбол, відвідання магазинів зброї та ножів — зброярський туризм;
  • життя в армійських умовах і участь у програмах військової підготовки, скаутинг, відвідання різних об’єктів і полігонів, катання на військовій техніці, польоти на військових літаках і вертольотах — мілітарі-туризм;
  • відвідування «гарячих» точок планети та місць бойових дій — воєнний туризм.
    Найбільш динамічно розвивається військовий туризм у таких країнах, як США, Росія, Ізраїль, Франція, Україна, Чехія, Німеччина.

У зв’язку з росьійською агресією, в Україні мілітарі туризм активно розвивається в Києві та Київській області і взагалі на всій території України. 

Військовий туризм – один із перспективних напрямків повоєнного туризму в Україні. 

Який буде військовий туризм після перемоги у війні з росією? 

Після пермоги у війні, виникнуть нові можливості для розвитку військового туризму в Україні. Зазвичай після закінчення військових дій частка туристів починає зростати. Актуальними будуть маршрути, пов’язані з наслідками війни – місця боїв, наслідки ракетних ударів, місця скупчення знищеної російської техніки та ракет.  Саме такі місця викликають великий інтерес у туристів та дають змогу особисто все побачити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Топ