Ми покажемо вам сліди війни, а частину коштів задонатимо на українську армію

   +38 096 362 11 25 (WhatsApp, Viber, Telegram)

HomeПро нас

Про нас

Від волонтерства до розвитку військового туризму

Як виникла ідея проекту War Tours?

Ідея проекту War Tours виникла під час війни, коли команда проекту здійснювала супровід тих, хто приїздив у Київ під час воєнного стану.

Іноземці, які приїздили в Україну, мали різну мету візиту. Деяким туристам воєнного часу потрібно було відзняти документальне кіно і відповідно потрібна була допомога у зйомках, пошуку локацій зі знищеною техінкою чи пошкодженими будівлями, спілкуванні з місцевими мешканцями.

Також ми допомагали журналістам, яким потрібно було пересуватися по столиці та відвідати міста в Київській області – Ірпінь, Буча, Бородянка тощо. У цих людей не було часу займатися організаційними питаннями і вони шукали допомогу людей на місцях.

Також часто приїжджали знайомі і друзі з різних країн, які хотіли побачити на власні очі, що відбувається в Україні, як впливає війна на життя людей, що думають місцеві про війну.

Усіх воєнних туристів об’єднувало те, що вони хотіли допомогти Україні, вони хотіли знати правду і побачити все на власні очі. З часом команда проекту отримала досвід і розуміння того, що ми почали розвивати військовий туризм в Україні. Крім того, це також гарна нагода більше допомагати армії. Залучені кошти будуть спрямовані на допомогу підрозділам, яким команда проекту допомагає під час війни.

Якщо ти хочеш допомогти нам, маєш ідеї чи хочеш стати приєднатися до команди, напиши нам.

Замовлення

+38 096 362 11 25 (WhatsApp, Viber, Telegram)

Email tours@wartours.in.ua

Топ