Ми покажемо вам сліди війни, а частину коштів задонатимо на українську армію

   +38 096 362 11 25 (WhatsApp, Viber, Telegram)

HomeBlogVisit UkraineВійськовий туризм в Україні

Військовий туризм в Україні

Військовий туризм – це особливий вид туризму, мета якого полягає у відвідуванні місцевості, де проходять чи нещодавно проходили військові та воєнні дії.

Військові тури – дещо інше, ніж прийнято розуміти під звичайним туризмом, головна мета якого – відпочинок та розвага. Ідея військових турів полягає у відвідуванні місць, які увійшли в історію ціною людських життів, героїчних вчинків та неймовірної сили духу. Це історія, яку не мають забувати. 

Раніше до українського військового туризму відносили місця, пов’язані з Другою світовою війною – фортифікаційні укріплення, бункери і місця битв, окопи й оборонні лінії, ДОТи, залишки техніки, залишки військової техніки та братські могили. Сьогодні це місця, де українські військові зустріли російських загарбників.

Попередній слайд
Наступний слайд

Чим цікавий військовий туризм

Військовий туризм буде цікавим для будь-якої людини, а також ветеранів та учасників бойових дій та родичів полеглих. Військові об’єкти та місця битв відвідують як громадяни, так і гості з-за кордону. Під час військових турів є можливість осягнути велич захисників й вшанувати пам’ять загиблих, постріляти на полігонах та навіть покататися на техніці, що була задіяна у битвах.

Подібні тури можуть бути найрізноманітніших видів: 

·      військово-історичні – передбачають відвідування визначних місць та
музеїв воєнних подій;

·      зброярські – проживання в умовах армії, участь у військовій
підготовці, відвідування воєнних об’єктів, катання на техніці, можуть включати
відвідування тирів і полігонів;

·      воєнні – перебування в реальних «гарячих» точках, де в
даний час ведуться бойові дії.

Активний розвиток цього виду туризму можна вважати відносно новим в Україні. З початком російської агресії військовий туризм став надзвичайно популярним та поширюється територією України, адже практично кожна область так чи інакше зазнала наслідків війни.

 

Проект WarTours in Ukraine

Протягом воєнних дій в Україну приїздили іноземні туристи й представники вітчизняних та закордонних ЗМІ. Весь світ повинен був побачити, що несе з собою російська агресія. 

Іноземні гості знімали документальні фільми й потребували допомоги у пошуках локацій з наслідками руйнувань, зі зйомками та спілкуванні з мешканцями постраждалих, але незламних населених пунктів.

Міста Київської області – Буча, Ірпінь й Бородянка стали предметом особливої уваги жителів України та інших держав. Люди мали знати правду, дізнатися, що відбувається.

Воєнні тури – це також один з варіантів допомоги Україні та її захисникам, адже отримані кошти спрямовуються підрозділам, яким допомагає проектна команда: проект War Tours in Ukraine став гарною можливістю підтримати армію.

Крім супроводу журналістів, ми допомагаємо усім охочим з інших країн побачити все наживо й з’ясувати, як усе відбувалося. Це можливість на власні очі побачити знищені російські танки, артилерію та ракети, місця руйнування від ракетних влучень та побувати на справжньому кладовищі понівеченої техніки, поспілкуватися зі свідками російської агресії та злочинів, дізнатися достовірну інформацію, якої не показували по телебаченню. За допомогою сертифікованого гіда ви дізнаєтесь усі подробиці війни.

Перспективи розвитку військового туризму в Україні лише набиратимуть обертів. Це один із способів ознайомлення з історичною пам’яттю народу та країни, який слугуватиме методом патріотичного виховання наступних поколінь.

Особливо цікавими будуть маршрути, які ведуть дорогою наслідків війни. Локації боїв та ракетних ударів, скупчення понівеченої техніки ворога, ракет та славетних місць оборони. Ці місця ще довго викликатимуть інтерес до себе, наглядно показуючи смертоносні наслідки війни ХХІ століття і те, наскільки важлива воля до життя та мир, який вартий того, щоб за нього боротися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Топ